Ansatte

Eivind Lea

Statsautorisert revisor - partner

Telefon: +47 982 07 345
Mail: eivind@henka.no

Henry Hansen

Statsautorisert revisor - partner

Telefon: +47 982 07 340
Mail: henry@henka.no

Trond K. Rogstad

Statsautorisert revisor – partner

Telefon: +47 982 07 341
Mail: trond@henka.no

Tom Sjuve

Statsautorisert revisor - partner

Telefon: +47 930 34 333
Mail: tom@henka.no

Andreas Wahlin

Statsautorisert revisor - partner

Telefon: +47 982 07 201
Mail: andreas@henka.no

Grethe Nordahl

Registrert revisor

Telefon: +47 982 07 352
Mail: grethe@henka.no

Merethe K. Hillestad

Registrert revisor / Autorisert regnskapsfører

Telefon: +47 982 07 359
Mail: merethe@henka.no

Magne Theimann

Registrert revisor

Telefon: +47 982 07 346
Mail: magne@henka.no

Ivar Borvik

Revisjonsmedarbeider

Telefon: +47 982 07 188
Mail: ivar@henka.no

Sigurd Lilloe

Registrert revisor

Telefon: +47 982 07 362
Mail: sigurd@henka.no

Marthine Hermansen

Registrert revisor

Telefon: +47 469 22 230
Mail: marthine@henka.no 

Adrian G. Hansen

Siviløkonom /  revisjonsmedarbeider

Telefon: +47 404 90 784
Mail: adrian@henka.no 

Marita Venøy

Statsautorisert revisor

Telefon: +47 959 33 169
Mail: marita@henka.no

Kristina L. Lid

Revisjonsmedarbeider

Telefon: +47 452 22 727
Mail: kristina@henka.no 

Martine Andersen

Revisjonsmedarbeider

Telefon: +47 941 00 378
Mail: martine@henka.no 

Arild Gulliksen

Siviløkonom / revisjonsmedarbeider

Telefon: +47 415 75 836
Mail: arild@henka.no 

Emilie A. Fjeldberg

Revisjonsmedarbeider

Telefon: +47 476 89 544
Mail: emilie@henka.no