Text

Ansatte

Image
Text

Eivind Lea

Statsautorisert revisor - partner


Telefon: +47 98 20 73 45
Mail: eivind@henka.no


Image
Text

Henry Hansen

Statsautorisert revisor - partner


Telefon: +47 98 20 73 40
Mail: henry@henka.no


Image
Text

Trond K. Rogstad

Statsautorisert revisor – partner


Telefon: +47 98 20 73 41
Mail: trond@henka.no


Image
Text

Tom Sjuve

Statsautorisert revisor - partner


Telefon: +47 93 03 43 33
Mail: tom@henka.no


Image
Text

Andreas Wahlin

Statsautorisert revisor - partner


Telefon: +47 98 20 72 01
Mail: andreas@henka.no


Image
Text

Ole M. Evensen

Statsautorisert revisor - manager


Telefon: +47 91 63 04 81
Mail: ole@henka.no


Image
Text

Grethe Nordahl

Registrert revisor


Telefon: +47 98 20 73 52
Mail: grethe@henka.no


Image
Text

Merethe K. Hillestad

Registrert revisor


Telefon: +47 98 20 73 59
Mail: merethe@henka.no


Image
Text

Elisabeth N. Stangeby

Registrert revisor


Telefon: +47 45 66 14 14
Mail: elisabeth@henka.no


Image
Text

Magne Theimann

Registrert revisor


Telefon: +47 98 20 73 46
Mail: magne@henka.no


Image
Text

Ellen B. Borgersen

Siviløkonom / revisjonsmedarbeider


Telefon: +47 93 24 85 35
Mail: ellen@henka.no 

Image
Text

Ivar Borvik

Revisjonsmedarbeider


Telefon: +47 98 20 71 88
Mail: ivar@henka.no


Image
Text
Sigurd Lilloe

Registrert revisor


Telefon: +47 98 20 73 62
Mail: sigurd@henka.no


Image
Text
Marthine Hermansen

Registrert revisor



Telefon: +47 46 92 22 30
Mail: marthine@henka.no 

Image
Text
Adrian G. Hansen

Revisjonsmedarbeider



Telefon: +47 40 49 07 84
Mail: adrian@henka.no 

Image
Text

Marita Venøy

Statsautorisert revisor


Telefon: +47 95 93 31 69
Mail: marita@henka.no


Image
Text
Kristina L. Lid

Revisjonsmedarbeider



Telefon: +47 45 22 27 27
Mail: kristina@henka.no 

Image
Text
Camilla Høeg

Statsautorisert revisor


starter januar 2019

Text

Henka Revisjon AS


Henry Hansen
Statsautorisert revisor

Tlf: 98207340
E-post: henry@henka.no

 

Text

Icons created by Gregor Cresnar from Flaticon.

 

Text

Lenker


 
Text

Vi er medlem av


Image
Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon